Sponsorluklar

ENEOS & AC MILAN
kazanan takim

ENEOS markası, ralliden MotoGP’ye, basketboldan futbola, spor dünyasını uzun yıllardır sponsorluklarla desteklemektedir. Bu alandaki en önemli haber, şimdiye kadarki en önemli ortaklığın ilan edilmesiyle Ağustos 2021’e dayanmaktadır: ENEOS, dünyanın en ünlü ve ödüllü futbol takımlarından biri olan AC Milan’ın Resmi Motor Yağı ortağı olmuştur.

Kendi sektörlerinde tanınmış ve büyük markalar olarak ENEOS ve AC Milan, 2021-22 futbol sezonundan itibaren, iki markanın sahip olduğu ve faaliyetlerinin her alanında bulunabilen tüm ortak nitelikler olan enerji, yenilik, performans ve tutku göstergesi altındaki bir ortaklıkta bir araya gelmiştir. ENEOS ve AC Milan, bu değerler adına, kazanan bir oluşum olarak birlikte bu yola çıkmışlardır.

AC Milan gibi çok önemli bir kulüple ortaklık, ENEOS için ileriye doğru atılmış büyük bir adımdır: bu, şirketin Avrupa pazarlarına inandığını ve ürünlerinin Avrupa’da satışını artırmak için yatırım yaptığını göstermektedir. Ayrıca İtalya’da, Avrupa’da ve tüm dünyada futbol tarihine adı geçmiş bir kulübün sponsorluğu, ENEOS markasını tüm taraftarlar tarafından bilinir hale getirerek çok daha geniş bir kitleye ulaşacak ve böylece markanın ününü önemli ölçüde artıracaktır.


Tutku, ENEOS’un hem ürünlerde hem de sporda mükemmelliğe ulaşmasını sağlar.