BİZ KİMİZ

ENEOS, Japonya’nın en büyük petrol şirketi olan ENEOS Corporation tarafından üretilen ve pazarlanan ürünlerle dünya çapında tanınan mükemmellik markasıdır. ENEOS markası, ENEOS Corporation’ın felsefesini ve kurumsal kimliğini temsil eder.

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

ÜRÜNLER

Araçların CO2 emisyonlarını ve yakıt tüketimini azaltmaya devam etmeye yönelik küresel düzenleme ve mevzuatların artmasıyla birlikte otomotiv sektörü de değişikliğe uğruyor. Bu gelişmeler, yağlayıcıların servis koşullarının karmaşıklığını artırmıştır. ENEOS Corporation binek araçları, motosikletler ve daha fazlasını içeren birçok uygulama için yüksek yakıt tasarrufuna sahip yağlayıcılar üretmek amacıyla teknolojinin sınırlarını zorlamaya devam ediyor.

ÜRÜNLERİMİZİ KEŞFEDİN

YAĞ SEÇİCİ

Hangi motor yağını kullanacağınızdan emin değil misiniz? ENEOS Yağ Seçici, aracınız için doğru motor yağını bulmanıza yardımcı olacaktır.

ARACINIZ İÇİN YAĞLAYICIYI BULUN

NEREDEN SATIN ALINIR

HABERLER

ENEOS ile ilgili güncel haberleri alın. Ürünler, etkinlikler, sergiler, kurumsal haberler, sponsorluklar ve çok daha fazlası hakkında bilgiler.

HABERLERE GİT

BİZE ULAŞIN

ENEOS ürünleri veya ENEOS ile ilgili herhangi bir faaliyet hakkında herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmek için bu sayfayı kullanın. Size yardımcı olmaktan her zaman mutluluk duyarız.

ENEOS DİSTRİBÜTÖRÜ OLUN